Bafra VIESSMANN kombi Yetkili Servisi
Bafra VIESSMANN Yetkili Servisi
0362 543 25 25
VIESSMANN

Kombi servisi

Kombi servisi hizmeti sunan firmanın deneyimli ve yetkili teknisyenler çalıştırdığından emin olun. Kombi tamiri ve bakımı uzmanlık gerektiren işlemlerdir ve yanlış yapıldığında cihazınıza zarar verebilir12.

Kombi servisi hizmeti sunan firmanın lisans ve yetki belgeleri olduğundan emin olun. Bu belgeler, firmanın resmi olarak kombi servisi hizmeti sunma yetkisine sahip olduğunu gösterir. Lisans ve yetki belgelerinin olmaması durumunda, firmanın güvenilirliği sorgulanabilir2.

Kombi servisi hizmeti sunan firmanın hızlı ve güvenilir bir hizmet sunduğundan emin olun. Kombi arızaları acil müdahale gerektiren durumlardır. Bu nedenle, kombi servisi firmalarının müşteri taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermesi önemlidir. Ayrıca, hizmetlerinin güvenilir olması ve müşterilerin cihazlarının sorunsuz bir şekilde çalışması için gerekli olan müdahaleleri yapması gerekmektedir2.

Kombi servisi hizmeti sunan firmanın uygun fiyatlı bir hizmet sunduğundan emin olun. Ancak, fiyatların çok düşük olması da kalitesiz bir hizmetin işareti olabilir. Bu nedenle, kombi servisi hizmeti alırken, fiyatların yanı sıra firmanın deneyimi, müşteri memnuniyeti gibi faktörler de göz önünde bulundurulmalıdır2.

Kombi servisi hizmeti sunan firmanın sunduğu garanti süresi ve destek hizmetlerine dikkat edin. Kombi tamiri ve bakımı yapıldıktan sonra, cihazın belirli bir süre sorunsuz bir şekilde çalışması beklenir. Bu nedenle, kombi servisi hizmeti sunan firmaların sunduğu garanti süreleri önemlidir. Ayrıca, firmanın teknik destek hizmetleri de önemlidir. Kombi sorunları sadece tamir edildikten sonra değil, tamir işlemi sırasında da ortaya çıkabilir. Bu nedenle, kombi servisi hizmeti alırken, firmanın teknik destek hizmetlerinin kalitesine de dikkat edilmelidir

Kombi servisi hizmeti almadan önce, firmanın müşteri yorumlarına ve referanslarına da dikkat edin. Müşteri yorumları, firmanın sunduğu hizmetlerin kalitesi hakkında bilgi verir. Referanslar ise, firmanın daha önce sunduğu hizmetlerin kalitesi hakkında bilgi verir

Kombi Bakımlarında Kampanya Var!
SamsununTüm Bölgelerine 7/24 Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz.
0362 543 25 25

NE DURUMLARDA KOMBİ SEWRVİSİ ÇAĞIRILMALIDIR.

Kombi su akıtıyor ise, bu durum pek çok nedenin bir sonucu olabilmektedir. Kombinin içindeki parçalarda delinme, kırılma, çatlama veya arıza meydana gelmiş olabilir. Ayrıca tesisat ile ilgili sorunlar da su sızıntısına neden olabilir.

Kombi basıncı yükseliyor ise, bu durum kombinin aşırı ısınmasına ve su sızdırmasına neden olabilir. Kombinin basıncı ortalama 1,5 bar olmalıdır. 

Kombi ısıtmıyor veya sıcak su vermiyor ise, bu durum kombinin arızalanmış olabileceğini gösterir. Kombinin ateşleme sistemi, fan motoru, gaz valfi, eşanjörü gibi parçalarında sorun olabilir. 

Kombi bakım zamanı geldiyse, yani her yıl düzenli olarak yapılması gereken bakım işlemi için de kombi servisi çağırılmalıdır. Kombinin bakımı, cihazın verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. 

6 Ay Garanti 
Sunduğumuz Hizmet Garantimiz Altındadır. 
0362 543 25 25

KOMBİLERİ KENDİMİZ TAMİR ETMEYE ÇALIŞTIĞIMIZDA BAŞIMIZA NELER GELEBİLİR

Kombinin garantisi bozulabilir. Kombi tamiri ve bakımı, yetkili servisler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. 

Kombinin daha büyük arızalara yol açması mümkündür. Kombi tamiri ve bakımı, uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Doğru şekilde yapılmayan işlemler, cihazın daha da büyük arızalara yol açmasına neden olabilir. 

Kombinin verimliliği ve güvenliği azalabilir. Kombi tamiri ve bakımı sırasında, kombinin parçalarının kontrol edilmesi, temizlenmesi ve gerekirse değiştirilmesi gerekir. Bu işlemler yapılmadığında, kombinin verimliliği ve güvenliği azalabilir. 

BAFRA VİESSMANN

Firmamız Viessmann markalı kombilerinizin Bafra, Alaçam, Yakakent , 19 mayıs,  tek yetkili servisidir
phone-handset